KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15275160
nr 1527 5160
Christian Björn Larsen
(1931-1993), Sverige
Oljemålning, Flicka. Signerad, daterad -82. Olja på pannå, 68x49 cm, yttermått inklusive ram: 77x57
Christian Björn Larsen, målare född i Buenos Aires 1931, död 1993.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 13 mars 2023
kl 20:41:37
1.000 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
Christian Björn Larsen
Läs mer om Christian Björn Larsen